Nabór kandydatów

Na tej stronie znajdują się ogłoszenia o naborze kandydatów do pracy oraz o wynikach naboru.

„GMINNY ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH KOLBUDY” Sp. z o.o.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu osób do pracy na stanowisku:

ŁADOWACZ / PRACOWNIK DS. PORZĄDKOWYCH

Miejsce pracy:

− „Gminny Zakład Usług Komunalnych Kolbudy” Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 4, 83-050 Kolbudy

Poszukujemy osób które:

− są operatywne i terminowe w działaniu,

− są aktywne, lubią pracę w terenie i bycie w ciągłym ruchu,

− dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży usług komunalnych, jak również znajomość topografii gminy,

− posiadają prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków osób zatrudnionych będzie obejmował między innymi:

− systematyczny odbiór odpadów z punktów składowania – opróżnianie pojemników, załadunek zawartości pojemników wypełnionych odpadami do pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka,

− prowadzenie i obsługa powierzonego przez Pracodawcę pojazdu – dostawczego oraz innych (np. ciągnika) wraz z obsługą osprzętu stanowiącego wyposażenie pojazdów,

− wywóz odpadów do zakładu utylizacyjnego,

− wykonywanie prac polegających na zamiataniu (ręcznym i mechanicznym),

− wykonywanie prac polegających na pielęgnacji zieleni, w tym przede wszystkim: ręczne i mechaniczne koszenie, ręczne i mechaniczne przycinanie drzew i krzewów, podlewanie trawników i terenów zielonych,

− sumienne wykonywanie powierzonych zadań i zleceń,

− rzetelne wykonywanie obowiązków oraz dbanie o reputację firmy.

Oferujemy:

− umowę o pracę,

− pracę na pełen etat – liczba godzin pracy w tygodniu: 40,

− konkurencyjne wynagrodzenie w stabilnej firmie,

− odpowiedzialną pracę w kilkunastoosobowym zespole.

Zmianowość:

− praca na dwie zmiany

Jeśli jesteś osobą aktywną i dynamiczną w działaniu, zapraszamy do składania aplikacji.

Termin nadsyłania ofert: 25 marca 2020 roku.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych (w tym tych nie wymienionych w art. 22(1) kodeksu pracy, a w szczególności mojego wizerunku) zawartym w niniejszym dokumentach do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PREZES ZARZĄDU

Krzysztof Hypki

SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH I ADMINISTRACYJNYCH

Szczegóły - plik pdf